Członkowie honorowi i prezesi SKPB

Członkowie honorowi

Tadeusz Ślawski
Julian Bystrzanowski
Bolesław Pleban
Andrzej Uhera
Bronisław Bremer
Stefan Stefański
Bogdan Mościcki
Adam Kulewski
Stanisław Kryciński
Andrzej Wielocha

Prezesi

1957 - 1959 Wojciech Kulicki
1960 - 1961 Bolesław Pleban
1962 - 1963 Henryk Supronowicz
1964 Jerzy Wicher
1965 Witold Michałowski
1966 Zofia Szajuk
1967 Przemysław Pilich
1968 Jerzy Korejwo
1969 Jan Kwiatkowski
1970 Andrzej Stanek
1971 Julian Bystrzanowski
1972 Tomasz Wojciech Łękawski
1973 Bogdan Mościcki
1974 Grzegorz Jung
1975 Mieczysław Żochowski
1976 Adam Kulewski
1977 Andrzej Wielocha
1978 Edmund Kuna
1979 Juliusz Marszalek
1980 Barbara Rudzińska
1981 Jan Jacek Swianiewicz
1982 Ewa Piątkowska-Janko
1983 (do VI) Tomasz Szumniak
1983 (od VI) Ewa Włodarczyk
1984 Bogdan Mościcki
1985 Paweł Luboński
1986 Wojciech Juszczyk
1987 Robert Janaszek
1988 Jacek Kłoszewski
1989 Jerzy Rejman
1990 Anna Skrocka
1991 (do IV) Marek Patrzykont
1991 (od IV) Tomasz Kostrzewski
1992 Robert Olszewski
1993 - 1994 Krzysztof Dźwigała
1995 Piotr Wrona
1996 Maciej Czaplicki
1997 Mariusz Pietrzak
1998 Jakub Gąsiorowski



--------------------------------------------------------------------------------


Lista członków SKPB

Blachy wręczone w 1965 roku

1 Andrzej Kopicki
2 Andrzej Matias "Łysy"
3 Bolesław Pleban
4 Andrzej Uhera
5 Wiesław Zazdrosiński
6 Władysław Polak
7 Jerzy Wicher "Wicherek"
8 Andrzej Smirnow "Czarny"
9 Henryk Supronowicz
10 Elżbieta Skiba-Osuchowska
11 Jan Banasiak "John"
12 Bronisław Bremer
13 Janusz Frydecki
14 Henryk Głowacki
15 Jan Kwiatkowski
16 Jacek Krzyżanowski zmarł
17 Witold Michałowski
18 Wilhelm Orsetti "Willi"
19 Wiesław Skubisz
20 Zofia Szajuk-Pietraszek zmarła
21 Andrzej Szalewicz
22 Wiesław Świtek "Świerświeć"
23 Elżbieta Janiak
24 Marek Janiak
25 Lesław Karst
26 Elżbieta Kwiatkowska
27 Joanna Szendel
28 Marta Bolesławska-Korejwo
29 Marek Borkowski
30 Teresa Brzozowska
31 Janusz Drużycki
32 Andrzej Elantkowski
33 Leonard Górski "Lolo"
34 Ewa Borkowska z d. Jańczak
35 Jerzy Korejwo
36 Ewa Korzeniewska
37 Krystyna Drużycka-Lady
38 Andrzej Maciejewski
39 Henryk Mrowiec zmarł
40 Roman Nowicki
41 Bożena Pluskota
42 Łucja Sułek
43 Stanisław Szen
44 Małgorzata Vayhinger-Wicher
45 Jan Orszulak
46 Janusz Bączyk
47 Marek Bąkowski
48 Andrzej Chojnacki "Bill"
49 Adam Gmurczyk
50 Irena Jabłońska-Matias zmarła
51 Barbara Marczyńska z d. Jankowska "Kangur"
52 Wiesława Juśko-Walecka
53 Waldemar Kaczyński
54 Tomasz Kowalik
55 Elwira Łukaszek
56 Ewa Łukomska-Godzisz
57 Ryszard Makowski
58 Maria Niewitecka-Ufnalska
59 Jerzy Pełka
60 Przemysław Pilich
61 Bogumiła Malarecka z d. Protaś
62 Leszek Sieczko
63 Jacek Skiba
64 Barbara Walicka "Fregata"
65 Barbara Wegner-Chojnacka
66 Artur Węgiełek
67 Stefan Żółtek
68 Bogdan Kołakowski
69 Barbara Danielska
70 Irena Heszen
71 Alina Krajewska


Blachy wręczone w 1966 roku

72 Ryszard Dworzyński
73 Jacek Hobrzański
74 Zbigniew Jańczak
75 Wiesława Kozłowska-Pilorz
76 Kinga Kraskowska
77 Zbigniew Franz
78 Bogdan Major
79 Stanisław Malarecki
80 Zdzisław Mazurek
81 Tomasz Paczos
82 Kazimierz Posadzki


Blachy wręczone w 1967 roku

85 Antoni Borowiec
86 Teresa Brzozowska
87 Andrzej Chrobak
88 Krzysztof Druzgalski
89 Jolanta Iwaszkiewicz-Trela
90 Irena Jakubik
91 Halina Kazberuk
92 Ewa Kostro
93 Marian M. Kowalski
94 Lubomira Krzyżanowska z d. Marcinkowska
95 Janusz Olędzki
96 Mikołaj Sawicki
97 Stefan Skowroński
98 Antoni Talko-Porzecki
99 Wojciech Wiatr
100 Adam Skrzecz
101 Wojciech Stolarski
102 Stanisław Trela
103 Tadeusz Roman
104 Zdzisław Mazurek
105 Krystyna Szmidt-Żółtek
106 Wiesław Wikieł
107 Krzysztof Druzgalski
108 Andrzej Tymiński


Blachy wręczone w 1968 roku

109 Sławomir Łobodziński
110 Wojciech Marczewski
111 Jerzy Gorczyca "Cyryl"
112 Krystyna Bańkowska
113 Jerzy Makowski
114 Krzysztof Grysa
115 Andrzej Musiał
116 Antoni Buraczewski
117 Izabella Teisseyre-Gorczyca
121 Krystyna Chiger
122 Jacek Czaplicki
123 Wiesław Prichodko
124 Paweł Iljin
125 Andrzej Radzikowski
126 Wiesława Wikieł
127 Alina Segit z d. Dobrowolska


Blachy wręczone w 1969 roku

128 Stefan Stefański
129 Jan Nelken
130 Ryszard Bachowski
131 Bogna Dąbrowska-Dziuban
132 Andrzej Groński
133 Wiktor Hibner
134 Małgorzata Kolbow
135 Anna Kozioł "Skrzydło"
136 Jerzy Krawczyk
137 Szczepan Marczyński
138 Andrzej Stanek
139 Bolesław Szafrański "Generał"
140 Janusz Szałajski
141 Maciej Szymański
142 Elżbieta Grajewska
143 Mirosław Wiechowski
144 Piotr Oficjalski
145 Waldemar Robotowski
146 Janusz Lewandowski
147 Andrzej Turowicz
148 Jacek Wybraniec
149 Marian Winkowski "Król"
150 Helena Jaślan-Turner
151 Elżbieta Feliksbrot z d. Dudzińska
152 Stefan Gniazdowski
153 Wiesława Fałkowska-Prichodko
154 Joanna Zaruska


Blachy wręczone w 1970 roku

155 Danuta Tyszkiewicz
156 Małgorzata Klimunt-Skrzecz
157 Magdalena Dietrich-Darowska
158 Krzysztof Porada zmarł
159 Grzegorz Jung
160 Tadeusz Płatkowski
161 Emil Buduj
162 Jan Jabłkowski
163 Andrzej Huczko
164 Jolanta Lipszyc z d. Lemieszewska
165 Irena Stanek z d. Ziębińska
166 Jolanta Sznajder-Ratanow
167 Tadeusz Walecki "Ignac"
168 Marek Skłodowski
169 Juliusz Kupiszek
170 Marian Głażewski
171 Ewa Loth
172 Adam Kulewski
173 Jerzy Sosiński


Blachy wręczone w 1971 roku

174 Jan Bazyl Lipszyc "Bazyl"
175 Tomasz W. Łękawski
176 Bogdan Mościcki "Bemoś"
177 Mirosława Soldaty z d. Jabłońska
178 Józef Drewniak
179 Adam Mateńko
180 Teresa Woźniak-Wojtas
181 Małgorzata Siwanowicz-Przyczynek
182 Krzysztof Dudek


Blachy wręczone w 1972 roku

183 Józef Mroczek
184 Maria Wilgat
185 Antoni Rogala
186 Bohdan Barańczak
187 Krzysztof Wojtas
188 Waldemar Ufnalski "Kaczor"
190 Stefan Gniazdowski
191 Michał Świątalski
192 Katarzyna Piwnicka
193 Zofia Wysocka z d. Goliger
194 Paweł Góra
195 Tomasz Jagieliński
196 Witold Marczak


Blachy wręczone w 1973 roku

197 Krzysztof Ołtarzewski zmarł
198 Barbara Gabryl
199 Jacek Kowalczyk
200 Jerzy Will
201 Tadeusz Goliger
202 Stanisław Gregorowicz
203 Michał Ignatowicz
204 Irena Michałowska z d. Krynicka
205 Edmund Kuna "Mundek"
206 Maria Lipszyc "Siora"
207 Małgorzata Majczak-Zięborak
208 Włodzimierz Ogonowski
209 Michał Olpiński
210 Tadeusz Pyrcak
211 Alicja Socha-Wilczek
212 Katarzyna Starosta
213 Jerzy Szwagrzyk
214 Jerzy M. Wesołowski "Mały"
215 Beata Szweryn
216 Krzysztof Segit "Życzliwy"
217 Lucyna Leśniak-Zarębska
218 Monika Wiśniewska-Jagielińska
219 Janusz Rygielski
220 Wojciech Stążewski
221 Janusz Wójcik "Pulpit"


Blachy wręczone w 1974 roku

222 Paweł Gajowniczek "Pratchawiec"
223 Juliusz Marszałek
224 Grażyna Malewicz z d. Hołownia
225 Maria Rembikowska z d. Jagoda
226 Iwona Kęsicka z d. Kozakiewicz "Guła"
227 Ewa Król z d. Lizończyk
228 Leszek Brzostowski "Prezes"
229 Stanisław Iwaniszewski
230 Marek Król
231 Jan Marciniak
232 Zdzisław Pietruszka
233 Wojciech Strożek "Paszczak"
234 Wojciech Czermiński "Szczota"
235 Krzysztof Stanek


Blachy wręczone w 1975 roku

236 Marek Ucieszyński
237 Waldemar Staniewicz
239 Witold Gorzko "Walet"
240 Wojciech Jasiński
241 Jacek Kałuszko
242 Piotr Laskowski
243 Anna Łojasiewicz
244 Ewa Piesiewicz
245 Waldemar Postek
246 Mieczysław Sakowski
247 Maciej Szalewicz "Kudłoń"
248 Bożena Stanek z d. Tyczyńska
249 Irena Comi z d. Wielowiejska "Gruba"
250 Andrzej Wielocha
251 Józef Wróblewski
252 Wojciech Starck
253 Mieczysław Żochowski
254 Ryszard Cędrowski


Blachy wręczone w 1976 roku

255 Włodzimierz Gęsicki
256 Zdzisław Pecul
257 Agnieszka Łochowska
258 Krzysztof Serafin
259 Włodzimierz Oleszkiewicz
260 Lesław Górniak
261 Jolanta Zombirt z d. Flissikowska
262 Maria Keller
263 Roman Comi
264 Krzysztof Jarosz
265 Irena Kotowicz-Borowy
266 Marek Kupiszewski "Krewny"
267 Anna Lenartowicz
268 Ludwik Przyłuski
269 Anna Rembelska
270 Janusz Skowronek
271 Jacek Szczap


Blachy wręczone w 1977 roku

272 Paweł Jagiełło
273 Olga Cykowska z d. Buczma
274 Barbara Jasińska z d. Janczarska
275 Zenon Jurków
276 Zofia Borowska z d. Mozga
278 Waldemar Łabuda
279 Jerzy Stawicki "Hryń"
281 Jan Sołtyk zmarł
284 Jan Rostowski
285 Karol Reczek
286 Paweł Kurowski
287 Stanisław Wieczorkowski
288 Zbigniew Derecki
289 Stanisław Giżycki
291 Janusz Zarzycki


Blachy wręczone w 1978 roku

294 Marek Patrzykont "Pan Marek"
295 Zbigniew Pojmański
296 Małgorzata Korsak
297 Danuta Koperska
298 Emilia Sikora z d. Lin
299 Michał Bayer
300 Marcin Sobkowski "Gustaw"
301 Janusz Szporer
302 Krzysztof Kleszcz
303 Leszek Cykowski "Lutek"
304 Janusz Miąsek
305 Henryk Łukasik
306 Janusz Pieczerak
307 Barbara Rudzińska
308 Ewa Janko z d. Piątkowska "Mysza"
309 Jerzy Hanusek
310 Stanisław Kryciński "Stasinek"
312 Barbara Malik
313 Jacek Klisowski
314 Jan Gołąb
315 Joanna Stefanowska-Will
316 Piotr Zaremba
318 Bogdan Śmigierzewski


Blachy wręczone w 1979 roku

319 Wiesław Tomaszewski
320 Urszula Jarmuł
321 Maria Lissowska
322 Jadwiga Koledzińska-Cieżniewska
322 Urszula Teterwak z d. Jarmuł "Uleńka"
323 Anna Gębicz "Kokarda"
324 Halina Kozłowska
325 Piotr Janko
326 Andrzej Ochremiak
327 Jan Jacek Swianiewicz
328 Joanna Olech
329 Wojciech Juszczyk
330 Andrzej Sikora "Wuj"
331 Piotr Wiśniewski
332 Mariusz Barkowski
333 Zbigniew Kieras


Blachy wręczone w 1980 roku

334 Grażyna Jędrzejczak "Poziomka"
335 Anna Kamińska z d. Zatorska "Zatorżanka"
336 Wojciech Komorowski
337 Jerzy Kwieciński
338 Janusz Lonc zmarł
339 Jakub Lech
340 Paweł Majewski
341 Zbigniew Lonc
342 Jerzy Sielski "Dziadek"
343 Paweł Luboński "Lupa"
344 Jacek Nieckuła
345 Jeremi Melnik
346 Anna Miler
347 Igor Paja
348 Bogusław Wajland "Wajdelota"


Blachy wręczone w 1981 roku

349 Andrzej Wiesiołek
350 Andrzej Bądzyński "Bądzyk"
351 Julita Marczuk
352 Anna Ostrowińska "Ciotka"
353 Wojciech Maciąg
354 Mariusz Pluciński
355 Marian Brzozowski
356 Andrzej Krzysiak
357 Zdzisław Nerwiński
358 Janusz Furtak "Dziobak"
359 Grzegorz Gościniak
360 Robert Matejko
361 Bogdan Bereza-Jarociński "BBJ"
362 Paweł Wroński "Hrabia"
363 Marzena Giełczewska
364 Krystyna Jełowicka z d. Roguska "Krycha"
365 Dariusz Sobkiewicz


Blachy wręczone w 1982 roku

366 Tomasz Szumiak "Foma"
367 Andrzej Mieszkowski
368 Grzegorz Bińczyk
369 Marzena Kuśnierz
370 Renata Anna Swianiewicz
371 Ewa Popiołek z d. Włodarczyk
372 Maciej Wiśniewski "Wiśnia"
373 Leszek Smykowski
374 Leszek Sikorski
375 Jerzy Świerczyński
376 Piotr Antoniak "Antek"
377 Piotr Koperski "Pastuszek"
378 Zbigniew Gębalski "Naczelnik"
379 Michał Imiela


Blachy wręczone w 1983 roku

380 Piotr Affek
381 Ewa Morawska z d. Bednarz "Gaździna"
382 Elżbieta Milczarek z d. Mackiewicz "Elcia"
383 Monika Nyka "Nyczanka"
384 Małgorzata Pawlaczyk
385 Jolanta Pawłowska
386 Paweł Swianiewicz
387 Maciej Włodarczyk "Sierściuch"
388 Zbigniew Zalewski
389 Andrzej Gibek
390 Piotr Jełowicki "Jeliczka"
391 Tadeusz Wicherek "Maestro"


Blachy wręczone w 1984 roku

396 Krystyna Mierzejewska-Kajak
397 Dorota Mieszkowska z d. Pycko
398 Dorota Szatańska "Dorotantka"
399 Dorota Kupiszewska z d. Grzeszczak
400 Antoni Gugulski
401 Marek Boniński "Bonin"
402 Piotr Kowalczyk
403 Wojciech Morawski
404 Mariusz Birski "Harnaś"
405 Zbigniew Betkier
406 Wiesław Linka "Słoneczko"
407 Dariusz Załuski "Świerszcz"


Blachy wręczone w 1985 roku

408 Stanisław Borawski
409 Anna Ochremiak z d. Raczkowska
410 Ewa Kurowska z d. Rejman
411 Sławomir Wikieł
412 Waldemar Wiejak
413 Andrzej Sobótka
414 Robert Janaszek
415 Andrzej Czempiński "Ignac"
416 Krystyna Bonińska "Lawinia"


Blachy wręczone w 1986 roku

417 Krzysztof Łysoń "Krzysioń"
418 Jacek Kłoszewski
419 Jarosław Piekarski
420 Jerzy Rejman "Krasnal"
421 Tomasz Staniszewski "Trzy Świnki"
422 Bogdan Ulka
423 Maria Łuka
424 Marek Waśkiel
425 Marta Miedźwiecka
426 Jolanta Wilczek "Drapa"
427 Krzysztof Wiecha
428 Dariusz Raczko "Struś"


Blachy wręczone w 1987 roku

430 Tadeusz Wojciechowski
431 Zbigniew Dźwigała "Zbyl"
432 Maria Puławska z d. Miłkowska ,,Mysza''
433 Łucja Wierzycka
434 Maciej Matus
435 Grzegorz Pyra


Blachy wręczone w 1988 roku

436 Henryk Budzikowski
437 Anna Trochimiuk z d. Skrocka
438 Zofia Kosiorek "Zoha"
439 Joanna Kleszcz z d. Perkowska
440 Paweł Witczak "Wiciak"
441 Irena Charysz
442 Barbara Raczko z d. Niewiadomska
443 Jacek Kozieł
444 Paweł Łodziński "Pingwin"
445 Piotr Waydyk "Kogut"
446 Agnieszka Drozd
447 Ala Staniszewska z d. Roniewicz
448 Agnieszka Łodzińska "Maślanka"
449 Magdalena Swianiewicz


Blachy wręczone w 1989 roku

0 450 Agnieszka Ciesielska "Michał"
451 Monika Witkowska z d. Deptuła "Smerfetka"
452 Małgorzata Soszyńska "KDL"
453 Elżbieta Szczerbiak z d. Nazaruk "Mysza"
454 Marek Dembiński "Marecki"
455 Artur Bukowski
456 Roman Dąbrowski "Tytus"
457 Jarosław Kaczkowski "Kaczucha"
458 Dariusz Niezgoda "Helmuth"
459 Małgorzata Mieleszko
460 Krzysztof Maziński "Kapsel"
461 Agata Darmochwał z d. Czeczot
462 Tomasz Darmochwał


Blachy wręczone w 1990 roku

463 Tomasz Kostrzewski
479 Milena Słoń
480 Krzysztof Świerczyński "Świerszcz"
481 Jarosław Ciołek "Perełka"
482 Mirosław Michalik
483 Marek Słoń
484 Arkadiusz Kozłowski
485 Grzegorz Smagała
486 Tomasz Szatrawski
487 Piotr Szczerbiak


Blachy wręczone w 1991 roku

464 Joanna Kunachowicz "Jojo"
465 Longin Fiedczak
466 Ewa Szulewska z d. Ćwiklińska
467 Agnieszka Respondek
468 Ignacy Gajo "Ignac"
469 Katarzyna Konecka z d. Stolarska "Robaczek"
470 Agnieszka Kornata
471 Michał Milczarek
472 Marcin Konecki
473 Robert Olszewski "Robercik" "Tatuś"
474 Krzysztof Spalik
475 Marek Kalupa


Blachy wręczone w 1992 roku

476 Piotr Malec
477 Marcin Wasil
478 Krzysztof Dźwigała "Krzyś"
488 Magdalena Piegat
489 Jan St. Baran
490 Ewa Gajo z d. Karasińska "Piguła"
491 Dariusz Figura
492 Piotr Szulewski
493 Wiktor Straczuk
494 Olga Matjas
495 Aneta Smolarz
496 Paweł Trochimiuk


Blachy wręczone w 1993 roku

497 Robert Sołowiej
498 Grzegorz Tyliński "Docent"
499 Waldemar Belchowski
500 Agnieszka Czarnecka
501 Kazimierz Makieła "Kazik"
502 Dariusz Kowalewski
503 Piotr Żukowski


Blachy wręczone w 1994 roku

505 Paweł Pontek
506 Grażyna Bukowska z d. Góra "Misia"
507 Maciej Filocha
508 Jarosław Karpiński
509 Ewa Widłak "Milady"
510 Konrad Feliksbrot
511 Danuta Życzyńska-Ciołek "Mareszka"
512 Justyna Świdzińska
513 Piotr Wrona "Jabbuchy"
514 Jakub Urlich
515 Maciej Czaplicki


Blachy wręczone w 1995 roku

516 Michał Missala
517 Joanna Mroczkowska "Firletka"
518 Małgorzata Gliniak
519 Sławomir Michalik
520 Andrzej Matyka
521 Artur Więckowski "Wu"
522 Marcin Karnecki
523 Wojciech Gliniak


Blachy wręczone w 1996 roku

524 Mariusz Pietrzak "Dzidek"
525 Aleksandra Sadowska
526 Magdalena Russyan "MRP"
527 Martyna Dzięcioł "Martynka"
528 Grzegorz Cieślik
529 Tomasz Słowik
530 Monika Kalińska
531 Michał Grycz
532 Włodzimierz Kowalski
533 Maja Skomorowska
534 Izabela Tabak z d. Komorowska
535 Marcin Brzeziński "Bombel"
536 Paweł Kański "Kaniuś"
537 Wojciech Dorabialski
538 Krzysztof Kończak "Elegant"


Blachy wręczone w 1997 roku

539 Jakub Gąsiorowski
540 Katarzyna Migdalska
541 Joanna Adamczyk