W zasadzie niegroźna

Typ:     namiotowy obóz wędrowny
Koszt:     ok. 650 zł; UWAGA! 350 zł będziemy zbierać na spotkaniu przedwyjazdowym.
Termin:     od 08.08.2001 do 29.08.2001
Miejsce:     Rumunia - Munţii Ceahlau, Munţii Haşmas, Munţii Ciucaş, Bucegi, Munţii Leaota, dolina Dîmboviţa
Uczestnicy:     studenci
Liczba miejsc:     10

"Autostopem przez Galaktykę jest niezbędnym towarzyszem każdego, kto w nieskończenie skomplikowanym i mącącym w głowie wszechświecie próbuje nadać sens życiu. Aczkolwiek nie wolno ufać, że przewodnik może służyć pomocą lub choćby udzielić informacji w każdym zakresie, to rości sobie budzące zaufanie pretensje, że tam, gdzie jest niedokładny, jest niedokładny jednoznacznie. W przypadkach poważniejszych niezgodności stroną, która się myli, jest zawsze rzeczywistość. (...) PRZEWODNIK JEST OSTATECZNY. RZECZYWISTOŚĆ JEST CZĘSTO NIEPRECYZYJNA."

Douglas Adams, "Restauracja na końcu wszechświata"

Zapraszamy więc do Rumunii, której klimat i atmosfera są naprawdę nierzeczywiste.
Zapraszają:     Karol Jasiński i Maciek Nowakowski
Kontakt:     Karol: tel. 0-501-026782; e-poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Maciek: tel. 0-501-550298 lub 6175603; e-poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Spotkanie przedwyjazdowe:     26 czerwca godz. 17.00, w budynku głównym PW przy tablicy Samorządu Studentów (zaraz przy wejściu do budynku)

Tags: