3-dniowy wyjazd „Na Babiej jest fajnie”

Termin

11-13 marca 2021

Wyjazd 10 marca późnym wieczorem

Powrót 13 marca przed północą

Charakter trasy i atrakcje.

Trasa piesza, chatkowa. Nocujemy pod dachem, ale przyda się karimata i śpiwór. Obiady gotujemy na ognisku. Szukamy ładnych widoków, historycznych śladów wojny na pędzle. Sprawdzimy też czy na horyzoncie widać wiosnę :)

Dla kogo

Trasa dla wszystkich lubiących wędrówki w wesołym towarzystwie, przyda się jednak trochę doświadczenia w górskich wędrówkach i odpowiedni ubiór.

Trasa

Zawoja – Babia Góra (1725) – Orawska ostoja – Cyl Hali Śmietanowej (1298) – Wodospad na Mosornym Potoku – Mosorny Groń (1047) – jaskinia Oblica – Sucha Beskidzka

Trasa może ulec niewielkim zmianom.

JPnarniaBabia

Dodatkowe atrakcje

Śnieg, wiatr, chłód. Jeśli pogoda pozwoli to ulepimy bałwana :)

Dodatkowe wymagania

W związku z sytuacją epidemiologiczną wymagane będzie przestrzeganie odpowiednich zasad higieny, zgodnie z zaleceniami GIS i przesłanie oświadczenia o stanie zdrowia oraz braku kontaktu z osobami zarażonymi COVID-19 w ciągu ostatnich 14 dni.

Koszt

Nie powinien przekroczyć 350 zł.

Prowadzący

Jacek Perłowski

Zapisy

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i informacja o wolnych miejscach u prowadzącego,

Mailowo pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BRAK WOLNYCH MIEJSC

*Zgłoszenie się na wyjazd jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się i akceptacji regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie www.skpb.waw.pl