Zaproszenie

OD ORGANIZATORÓW

Wracając z wakacyjnych wojaży po Europie i Świecie ma się w końcu ochotę poczuć "jak w domu". Ale na kiszenie się w mieście jeszcze przyjdzie czas. Na razie, korzystając z resztek wakacji, urlopu lub początku roku szkolnego, rozglądamy się, gdzie by tu jeszcze wyskoczyć w górki?! Proponujemy Wam zatem wyjazd w Bieszczady i postaramy się sprawić, abyście poczuli się w nich jak w domu.

W tym roku w ramach XLIII już Rajdu "Połoniny" zapraszamy Was na jedną z 12 tras, w tym jedną schroniskową, cztery stodołowe, sześć namiotowych, z czego jedną na Ukrainie, oraz jeden dwutygodniowy obóz w rumuńskich Wulkanach. Trasy są różnej długości, więc każdy z pewnością wybierze coś dla siebie. Spotkamy się na ześrodkowaniu, 28 września na terenie Stanicy Harcerskiej ZHP Krosno w Woli Michowej.

Zapraszamy.

Kierownictwo Rajdu:
Zosia Kowalska
Dorota Janiszewska
ZASADY UCZESTNICTWA W RAJDZIE
ROZKŁADY PRZYDATNE W DOJECHANIU NA RAJD
ZESTAWIENIE TRAS RAJDOWYCH - tabelka
Koncert "SŁODKIEGO CAŁUSA OD BUBY"Trasy wraz z opisami (w kolejności startu):
 1. Marta - obóz namiotowy w Rumunii, 14 dni
 2. Ania, Justa i Tadek - stodołowa, 9 dni
 3. Magda i Jurek - stodołowa, 9 dni
 4. Artur i Magda - namiotowa, 8 dni
 5. Aneta i Marysia - namiotowa, 7 dni
 6. Julka i Jędrek - namiotowa, 7 dni
 7. Maja i Michał - namiotowa, 7 dni
 8. Ania, Kuba i Jaś - namiotowa, 7 dni
 9. Jacek i Placek - stodołowa, 5 dni
 10. Rafał i Miseczka - namiotowa, 5 dni
 11. Tomek - schroniskowa, 4 dni
 12. Maja - stodołowa, 4 dni
 13. Marek i Julek - namiotowa na Ukrainie, 8 dni
W organizacji Rajdu pomocą służyli nam:
plakat i informator - Michał Skrzyniarz i Michał Grycz; znaczek rajdowy - Aneta Załuga, zbieranie tras - Michał Skrzyniarz; dofinansowania - Dorota Janiszewska, Darek Ekonomiuk, Artur Janusz, Asia Kozanecka; strona WWW i opracowanie rozkładów jazdy - Maciek "Gore" Godlewski; finanse - Michał Socjo Janik; ześrodkowanie - Kursanci z kursu przewodnickiego 2001/2002. Wszystkim należą się gorące podziękowania!!!
Studencki Rajd "Połoniny 2002" organizowany jest przez
Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie.
www.skpb.waw.pl
e-mail: zarzad (at) skpb.waw.pl
Rajd "Połoniny" jest imprezą niekomercyjną. Przewodnicy i obsługa Rajdu z jego organizacji nie czerpią żadnych korzyści finansowych. 
Przy organizacji Rajdu korzystaliśmy z pomocy finansowej Urzędu Gminy Warszawa Centrum,  oraz firm prywatnych - Oficyny Wydawniczej "Rewasz" i Wydawnictwa PTTK "Kraj", które ufundowały nagrody książkowe i firmy Janysport, który ufundował nagrody sprzętowe.
Tags: