XLVI Rajd Studencki Połoniny'05 i koncert z cyklu "W górach..."

Co prawda lato w pełni i nikt jeszcze poważnie nie myśli o jesieni, to jednak jesień w końcu przyjdzie...to rzecz pewna! Ale to nie powód do zmartwień - wręcz przeciwnie! My przecież, jak zwykle o tej porze, wyjdziemy jej naprzeciw. Bo jesień (tak mówią zufani informatorzy) tym razem przyjdzie do nas przez Bieszczady....Jeśli więc masz ochotę wyrwać się z szarości wielkiego miasta i zanurzyć się na parę dni w kolorową górską jesień - nie zastanawiaj się! Nie możemy zagwarantować pogody, ale poza tym – prawie wszystko: nocleg w uroczym miejscu, smaczne i oryginalne jedzenie, dobry humor, być może krętą, ale zawsze ścieżkę i spotkanie na szlaku z ludźmi, którzy również kochają góry. Jeżeli nawet nie spotkasz przyjaciół na trasie to na pewno natkniesz się na nich na koniec wędrówki. Bowiem na ześrodkowaniu – uroczystym zakończeniu, spotykają się wszyscy uczestnicy rajdu, aby przy wspólnym ognisku wymienić wrażenia, zjeść menażkę pysznej beskidzkiej zupy, a potem w zadowoleniu płoszyć gromkim śpiewem zwierzynę w okolicznych lasach.
Na wszystkich zainteresowanych wspólną wędrówką po górach czeka wiele tras, zarówno namiotowych jak i stodołowych, trwających od 3 do 9 dni, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Tradycyjnie wszystkie trasy spotkają się na ześrodkowaniu rajdu, które w tym roku odbędzie się 1 października w Wetlinie, w środku Bieszczadzkiego Parku Narodowego. W trakcie ześrodkowania odbędzie się koncert z cyklu "W górach jest wszystko co kocham" , podczas którego będzie można usłyszeć między innymi "Dom o Zielonych Progach" , "U Pana Boga za Piecem", Bartosza "Peltona" Zalewskiego z zespołem oraz Apolinarego Polaka również z zespołem. Oczywiście, udział w koncercie możliwy będzie bez wcześniejszego udziału w Rajdzie. Zapraszamy!

Szczegółowe informacje dotyczące rajdu oraz ew. możliwości zapisów będzie można znaleźć w sierpniu i wrześńiu na plakatach oraz na stronie internetowej:http://www.skpb.waw.pl.

Informacje o prowadzonych trasach będą się sukcesywnie pojawiać na naszej stronie.

Rajd “Połoniny” jest imprezą niekomercyjną, członkowie Koła nie uzyskują za przewodnictwo i organizację żadnych korzyści finansowych.

Kierownictwo Rajdu “Połoniny 2005”
Joanna Matuszewska
tel.: 501 299 159; e-mail: joanna.matuszewska(at)gazeta.pl
Radosław Baranowski
tel.: 693 834 624; e-mail: semiconductor(at)o2.pl
Zosia Kowalska
tel.: 504 188 754; e-mail: zosia_kowalska(at)o2.pl
Tags: