Od organizatorów

Góry, skały, połoniny
Ku przełęczom drogi kręte
Jak natchnienie marsz po chmurach
Takie małe wniebowzięcie...

Jesienne Bieszczady to kolorowe drzewa, wietrzne połoniny, widoki aż po horyzont. Zapraszamy was na radosną włóczęgę po najdzikszym zakątku Polski. Po raz czterdziesty czwarty rusza Ogólnopolski Studencki Rajd "Połoniny". Jest to ostatnia okazja, aby nasycić się górami i wolnością przed nowym rokiem akademickim.

 

Na rajdzie możecie wybrać spośród tras prowadzących przez rodzime i zagraniczne Bieszczady. Tam każdy znajdzie coś dla siebie - trasę namiotową, stodołową a nawet schroniskową, krótką lub długą. Wszyscy spotkamy się 27 września w Dwerniku na ześrodkowaniu.

Zapraszamy
Kierownictwo Rajdu - Asia Matuszewska i Tadek Joniewicz

W organizacji radu pomagali nam:
Znaczek rajdowy: Łukasz "Szwajcar" Węcławski, zbieranie tras: Lena Kobierecka, miejsce na ześrodkowanie: Maja Zając, strona www: Tomek "Trombka" Wielga, dobre rady: Michał Skrzyniarz.
Dziękujemy!!!

Ześrodkowanie odbędzie się w agroturystyce "U Lestka" (Dwernik 20) - kilkaset metrów przed kościołem idąc od skrzyżowania w Dwerniku w stronę Nasicznego, po lewej stronie.

Rajd "Połoniny" jest imprezą niekomercyjną. Przewodnicy i obsługa Rajdu z jego organizacji nie czerpią żadnych korzyści finansowych. Przy organizacji Rajdu korzystaliśmy z pomocy finansowej Urzędu Miasta Warszawa, oraz firm prywatnych - Oficyny Wydawniczej "Rewasz" i Wydawnictwa PTTK "Kraj", które ufundowały nagrody książkowe.

Tags: