O rajdzie

Spragnionych widoków czerwonych bukowych lasów i złotych połonin zapraszamy w Bieszczady na 47 Rajd "Połoniny". Rezerwujcie ostatni tydzień września!

Ześrodkowanie rajdu, czyli spotkanie wszystkich tras odbędzie się 30 września w Wołkowyi (na polu namiotowym Czaków - na południe od Wołkowyi, w pobliżu głównej drogi z Wołkowyi do Bukowca; od 17).
 • TRASY RAJDU (kliknij)
 • REGULAMIN RAJDU i KOSZTY (kliknij) • „Połoniny” to ostatnia szansa, aby przed początkiem roku akademickiego oderwać się od szarej rzeczywistości wielkiego miasta i przez kilka dni smakować piękną bieszczadzką przyrodę. A co najważniejsze, to możliwość spotkania na szlaku wspaniałych ludzi i nawiązania długotrwałych przyjaźni.

  Z przewodnikami SKPB powędrować będzie można po Bieszczadach polskich, ukraińskich, a także (prawdopodobnie) górach wschodniej Słowacji.

  Chyba po raz pierwszy w historii „Połonin” uczestnicy rajdu będą mieć możliwość podziwiania ich piękna z perspektywy kajaka!

  Pierwsza grupa rajdowa rozpocznie wędrówkę około 20 września, ostatni uczestnicy rajdu wrócą do Warszawy dopiero 8 października. Do wyboru będą trasy z noclegami w stodołach i schroniskach, oraz namiotowe.

  Na razie zamieszczamy pierwsze trasy rajdowe. Pamiętajcie, że to dopiero początek i będzie ich dużo więcej (nowe będą pojawiać się sukcesywnie na naszej stronie do ostatnich dni przed rajdem).

  Jeśli wybierzesz trasę, zgłoś swój udział w niej swojemu przewodnikowi. Dzięki temu, będziecie mogli skorzystać z 50% zniżki na przejazd PKP na bilecie grupowym.

  Kierownictwo Rajdu
  Monika Przemyska, Ania Romaniuk, Piotrek Kardaś, Wojtek Saletra

  P.S. Możecie skontaktować się z nami pisząc na adres: :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


  Jedziesz pierwszy raz? Zobacz zdjęcia z wiosennego rajdu SKPB - BESKID NISKI 2006 (kliknij)

  Tags: