Śpiewanki - już dziś (28.XI, piątek), godz. 19:00 na Politechnice

Zrobiło się zimno, pochmurno, deszcz siąpi... O słonecznym lecie i górskich wędrówkach wielu z nas już zapomniało...Tęsknisz za atmosferą górskiej nocy przy ognisku? Zapraszamy zatem na jej nieodzowny element, czyli... Ś P I E W A N K I

Pierwsze powakacyjne spotkanie odbędzie się - tradycyjnie już - w piątkowy wieczór, 28 listopada od godz. 19:00 w sali 307 gmachu głównego Politechniki Warszawskiej przy pl. Politechniki 1. Nasze spotkanie potrwa do ok. 21:45.

 

Jak zwykle prosimy o przybycie z własnymi kubeczkami, gitarami, przeszkadzajkami i wszelkimi innymi instrumentami muzycznymi. Dobrze też jest wziąć ze sobą śpiewniki i jakieś źródełko światła (czołówki się przydają). Aby nam milej płynął czas, zachęcamy do przyniesienia "przegryzajek" np. ciasta (będzie nam miło, jak dacie nam wcześniej o tym znać).


Do przyjsćia zachęcamy tych, co sami grają (koniecznie, koniecznie! i gitary weźcie), jak i tych, co lubią pośpiewać i/lub tylko posłuchać. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

Oczywiście nie zapomnijcie powiadomić swoich znajomy albo po prostu - przyjdźcie z nimi! Jeżeli macie jakieś pytania, to piszcie do nas:

zosia.kowalska[at]gmail.com
ramagotka[at]gmail.com

Zosia Kowalska i Hania Nizinkiewicz
P.S. Gitarzysto! jeżeli planujesz przyjść na najbliższe śpiewanki, bardzo Cię prosimy - DAJ NAM O TYM ZNAĆ!

Tags: