"Szczyt Możliwości" laureatem YAPY 2009! Posłuchaj piosenki o SKPB :)

Grupa "Szczyt Możliwości", w której gitarzystą jest nasz przewodnik Maciej "Siarek" Siarkiewicz, zajęła II miejsce na YAPIE 2009! Grand Prix zdobyła Barbara Beuth, a miejsce pierwsze przypadło "Grupie Furmana". "Szczyt" zdobył też nagrodę SKPB Łódź przyznawaną co roku najbardziej turystycznej piosence na festiwalu. Posłuchajcie przeboju o naszym kursie przewodnickim!

 

 

Autorami słów nagrodzonego 15 marca w Łodzi utworu pt. "PKPB, czyli Piosenki Kursowej Przewodnika Beskidzkiego" są Ola "Frajda" Gajda (blacha 614), Łukasz Kostrzewa (wokalista "Szczytu") i Maciek "Siarek" Siarkiewicz (blacha na majowym blachowaniu). Piosenkę możecie pobrać w formacie mp3.

YAPA to Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej, w tym roku organizowany w Łodzi już po raz 34. "Szczyt Możliwości" występował na nim po raz drugi. W ubiegłym roku grupa zajęła IV miejsce.

"Siarek" od lutego 2008 jest członkiem zarządu SKPB Warszawa. W Kole jako skarbnik pilnuje finansów. Więcej o Maćku możecie przeczytać kilkając tu , a wszystkiego o "Szczycie Możliwości" i jego piosenkach dowiecie się na stronie www.szczytmozliwosci.info

 

Całej 10-osobowej ekipie ze "Szczytu" serdecznie gratulujemy! Miło było Was oglądać na yapowej scenie :)

- SKPB Warszawa

(fot. Aneta Załuga)