Yapa 2008 - 14-16 marca


Zapraszamy na wspólny wyjazd na XXXIII Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej "YAPA 2008".
Już po raz 8 z kolei zbieramy warszawską ekipę na łódzką YAPĘ, czyli super imprezę muzyczno-turystyczną. Możesz jechać z nami. Szczegóły o festiwalu niebawem na www.yapa.art.pl.

Układ jest prosty: koledzy z SKPB Łódź, którzy współorganizują festiwal, rezerwują nam darmową salkę w akademiku. Zabieramy karimaty, śpiwory i dobrze się bawimy :-)

To wszystko po wykupieniu karnetu za 20 zł, który uprawnia do wejścia na wszystkie koncerty. Impreza zaczyna się w piątek 14.03.2008 wieczorem, kończy w niedzielę 16.03 wieczorem. Można dojechać / wyjechać w dowlonym terminie.

Jeśli chcesz jechać z SKPB Warszawa:
1) czekamy na zgloszenia do 10 marca (poniedziałek). Musimy po prostu wcześniej dać znać łodziakom ile miejsc potrzebujemy.
2) możemy również pośredniczyć w zakupie karnetyów dla naszej ekipy. Osoby, które chcą być ujęte w grupowym zamówieniu karnetów (mozna robić to też samemu) prosimy o informację także do 10.03 oraz dokonanie wpłaty w wyskości 20 zł.

Zgłoszenia do 10.03 przyjmuje Agnieszka Skieterska ( skieter[małpa]interia.pl ). Po tym terminie każdy załatwia sprawy sam ;)

W tym roku, jeśli los dopisze, będziemy też pewnie mogli kibicować w yapowym konkursie zespołowi naszego kołowego kolegi - Maćka "Siarka" Siarkiewicza!

Zapraszamy na YAPE do Łodzi!
SKPB Warszawa
Tags: